English
       По-русски
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Respublikos g.34, Panevėžys
 

Gerbiami Rūmų nariai,
pasikeitus Jūsų įmonės rekvizi- tams, asmenims, atsakingiems už ryšius su Rūmais, arba darbuotojų skaičiui maloniai prašome  infor- muoti elektroniniu paštu panevezys@chambers.lt  arba faksu 8-45 500309

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 

Expo Aukštaitija

Prasideda registracija į parodą „Expo Aukštaitija 2016“

rugsėjo 30d. - spalio 2d. 

 
2015 m. rugsėjo 10 d.
Parodoje „Expo Aukštaitija 2015“ - ekstremalus slalomas: traktorius Zetor prieš ralio automobilį. 

 

Rugsėjo 25-27 d. Panevėžyje, „Cido“ arenoje vyks tradicinė, jau 20-oji tarptautinė verslo ir pasiekimų paroda „Expo Aukštaitija 2015“. Šiais metais paroda išsiskirs užsienio kompanijų ir konferencijų gausa. Be to parodos metu bus siekiama ekstremalaus rekordo.

Praėjusių metų parodoje įmonė „Specagra“ į paradą sukvietė „Zetor“ traktorius turinčius šalies ūkininkus. Tai buvo gausiausia vilkstinė ir didžiausias vienarūšių traktorių susibūrimas Lietuvoje ir pasaulyje. Įmonė SPECAGRA, Zetor Parado 2014 metu pasiekusi Guinnness’o pasaulio rekordą ir du Lietuvos rekordus, siekia ir toliau garsinti Panevėžio miestą.

Šiais metais įmonė „Specagra“ parodoje „Expo Aukštaitija 2015“ organizuoja ekstremalų slalomą: traktorius Zetor prieš ralio automobilį. Slalomo esmė – kuo greičiau traktoriumi pravažiuoti iš anksto paruošta ir žinoma trasa. Slalomą sudarys du etapai: I etapas - kvalifikacinės varžybos. Slalomo dalyviai kvalifikacinių varžybų metu varžysis tarpusavyje dėl geriausio laiko (prie PC Babilonas). Antrajame etape-finale „Cido“ arenoje geriausią laiką kvalifikacinių varžybų metu parodę dalyviai, varžysis su profesionaliu lenktynininku Renaldu Šeinausku, vairuojančiu lenktyninį automobilį.

Varžybų organizatoriai teigia, kad slalomo dalyviu gali tapti visi asmenys turintys TR2 traktoriaus kategorijos vairuotojo pažymėjimą ar teisę vairuoti TR2 kategorijos traktorius suteikiantį C1, C, C1E, CE, D, D1, DE, D1E motorinės transporto priemonės vairuotojo pažymėjimą. Daugiau informacijos ir dalyvių registracija el. p. slalomas@zetor.ltiki rugsėjo 21 d.

Kaip ir kasmet, parodoje vyraus visų sričių gamybos ir paslaugų įmonės, švietimo ir mokslo įstaigos, ūkininkų ir žemės ūkio produktų perdirbėjai, kaimo turizmo verslo atstovai, etnokultūros ir paveldo puoselėtojai, meno dirbinių kūrėjai ir amatininkai, suvenyrų gamintojai ir prekybininkai.

Praėjusiais metais parodoje „Expo Aukštaitija 2014“ savo paslaugas pristatė 180 dalyvių, o parodos ekspozicinis plotas „Cido“ arenoje ir lauke prie arenos užėmė 1600 kv. m.

Kasmet parodą „Expo Aukštaitija“ aplanko daugiau kaip 30 tūkst. žmonių. Praėjusiais metais tris dienas trukusi paroda „Expo Aukštaitija 2014“ netgi tapo lankomiausiu 2014 metų renginiu „Cido” arenoje. Parodą pernai aplankė net 38 000 panevėžiečių ir miesto svečių.

Toks lankytojų skaičius – visų laikų „Cido“ arenos lankomumo rekordas.

Tradicija tapusią verslo ir pasiekimų parodą Panevėžyje organizuoja Panevėžio Prekybos, pramonės ir amatų rūmai (PPAR), Panevėžio miesto savivaldybė.

Parodos darbo laikas:

Penktadienį ir šeštadienį: 10-19 val.

Sekmadienį: 10-16 val.

Įėjimas nemokamas

Telefonai pasiteirauti: (8 45) 59 63 55 arba 8 682 12282.

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai

Respublikos g. 34, LT – 35173 Panevėžys
 
2015 m. balandžio 24 d.

Prasidėjo registracija į parodą „Expo Aukštaitija 2015“

Besibaigiant rugsėjo mėnesiui – rugsėjo 25-27 d. – Panevėžyje, „Cido“ arenoje, tradiciškai vyks jau 20-oji tarptautinė verslo ir pasiekimų paroda „Expo Aukštaitija 2015“.

Parodos populiarumas – rekordinis

Šiemet, kaip ir kasmet, parodoje laukiamos visų sričių gamybos ir paslaugų įmonės, švietimo ir mokslo įstaigos, ūkininkų ir žemės ūkio produktų perdirbėjai, kaimo turizmo verslo atstovai, etnokultūros ir paveldo puoselėtojai, meno dirbinių kūrėjai ir amatininkai, suvenyrų gamintojai ir prekybininkai. Šiuo metu dalyvių registracija į parodą jau prasidėjusi.

Praėjusiais metais parodoje „Expo Aukštaitija 2014“ savo paslaugas pristatė 180 dalyvių, o parodos ekspozicinis plotas „Cido“ arenoje ir lauke prie arenos užėmė 1600 kv. m.

Kasmet parodą „Expo Aukštaitija“ aplanko daugiau kaip 30 tūkst. žmonių. Praėjusiais metais tris dienas trukusi paroda „Expo Aukštaitija 2014“ netgi tapo lankomiausiu 2014 metų renginiu „Cido” arenoje. Parodą pernai aplankė net 38 000 panevėžiečių ir miesto svečių.

Toks lankytojų skaičius – visų laikų „Cido“ arenos lankomumo rekordas.

Tradicija tapusią verslo ir pasiekimų parodą Panevėžyje organizuoja Panevėžio Prekybos, pramonės ir amatų rūmai (PPAR), Panevėžio miesto savivaldybė.

Bus siekiama ekstremalaus rekordo

Panevėžio PPAR generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius pabrėžė, kad šiais metais paroda bus išskirtinė, nes minimas jos jubiliejus – paroda rengiama jau 20-ąjį kartą.

„Parodoje tradiciškai bus pristatomas Panevėžio verslas, pramonė ir ūkis. Organizuodami parodą „Expo Aukštaitija 2015“ siekiame parodyti, kokios tvirtos yra Panevėžio įmonės, daug dėmesio skirsime smulkiajam verslui ir žemės ūkiui“, – pasakojo V. Matkevičius.

Praėjusių metų paroda Panevėžiui dovanojo ypatingą reginį – įmonė „Specagra“ siekė originalaus rekordo – į paradą sukvietė „Zetor“ traktorius turinčius šalies ūkininkus. Tai buvo gausiausia vilkstinė ir didžiausias vienarūšių traktorių susibūrimas Lietuvoje.

„Šiais metais kartu su įmone „Specagra“ ir vėl sieksime rekordo. Tačiau nuo praėjusių metų rekordo jis skirsis tuo, kad bus ypač ekstremalus. Į šį renginį kviesime visus panevėžiečius, neabejojame, kad jis sulauks didelio susidomėjimo“, – parodos „Expo Aukštaitija 2015“ detalėmis dalijosi V. Matkevičius.

Šių metų paroda išsiskirs ir konferencijų gausa. Bus kviečiami verslo, mokslo, valdžios ir spaudos atstovai. Didelio dėmesio verta tai, kad netrūks ir tarptautinių konferencijų, o parodoje dalyvaus ir užsienio kompanijų atstovai.

Parodos darbo laikas:
Penktadienį ir šeštadienį: 10-19 val.
Sekmadienį: 10-16 val.
Įėjimas nemokamas
Telefonai pasiteirauti: (8 45) 59 63 55 arba 8 682 12282.
Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai
Respublikos g. 34, LT – 35173 Panevėžys
 
2014 m. rugsėjo 9 d.
Parodoje „EXPO Aukštaitija“ bus siekiama Lietuvos ir pasaulio rekordų!

Rugsėjo 26-28 d. Panevėžyje, „Cido“ arenoje, vyks XIX tarptautinė verslo ir pasiekimų paroda „EXPO Aukštaitija“. Bus siekiama Lietuvos ir pasaulio rekordo, planuojamas didžiausias čekiškų traktorių „Zetor“ paradas.

 

„Šiemetis parodos šūkis – ,,Panevėžio regionas – pramonės ir žemdirbystės kraštas“. Taigi norėsime pademonstruoti ne tik pramonę. Visi turės galimybę įsitikinti, kad Aukštaitijoje ne tik pramonė stipri, bet ir žemės ūkis. Todėl neatsitiktinai sieksime Lietuvos bei pasaulio rekordo“, - sako Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas. 

 

Įmonė „Specagra“ planuoja sukviesti į paradą visus „Zetor“ traktorius turinčius šalies ūkininkus.

 

„Tai bus gausiausia vilkstinė ir didžiausias vienarūšių traktorių susibūrimas Lietuvoje. Tokio rekordo siekiama pirmą kartą. Taip pat pretenduosime į garsiąją Gineso rekordų knygą“, - sakė „Specagros“ direktorius Renaldas Pelanis.

 

„Džiaugiuosi, kad paroda nepamiršta mūsų rajono žemdirbių. Visa šalis džiaugiasi ypatingu grybų derliumi, tačiau ar būtų jie tokie skanūs be ingredientų, išaugintų mūsų žemdirbių? Ruošdama grybus nė viena šeimininkė neapsieina be svogūnų, lašinukų, bulvių ar grietinės....“, - sako Panevėžio rajono meras Povilas Žagunis.

 

 „Žinoma, bus labai įdomu pažiūrėti, ką pasiūlys žemdirbiai, tačiau daugiausia dėmesio skirsiu pramonei: juk ir net po didžiausių įmonių bankroto Panevėžys išlaiko pramonės miesto statusą, vystosi senosios gamyklos, atsiranda naujų investuotojų. O tai miesto ir jo žmonių, Aukštaitijos sostinės ekonomikos variklis“, - sako Panevėžio miesto meras Vitalijus Satkevičius.

 

Pačios Savivaldybės stendas atspindės didžiausią miesto įvykį – Kultūros sostinės metus.

 

Organizatoriai kviečia visų panevėžiečių ir parodos svečių nepraleisti progos pamatyti įspūdingą „Zetor“ traktorių paradą rugsėjo 27 d.! Pradžia numatyta 11 val. prie PC „Babilonas II“. Nuo ten   gatvėmis – iki „Cido“ arenos.

 

Numatytas Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo forumas „Statybų  plėtra Lietuvoje, Latvijoje ir Baltarusijoje. Galimybės ar iššūkiai verslui?“, renginys verslininkams ir jaunimui „Eksporto, verslo plėtros, verslo partnerysčių galimybės”.

 

Koncertuos Panevėžio miesto ir rajono meno kolektyvai: Smilgių kultūros centro liaudiškos muzikos kapela ,,Smilgenė“, Miežiškių kultūros centro folkloro ansamblis ,,Ringis“ ir liaudiškos muzikos kapela ,,Ratasai“, Liūdynės kultūros centro vaikų liaudiškų šokių grupė ,,Kupolėlė“ ir kt.

 

Tarptautinę verslo ir pasiekimų parodą „EXPO Aukštaitija“ organizuoja Prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei Panevėžio miesto savivaldybė. 

 

Jau greitai
  
 
 
 
 
 
 
Dovanos Kalėdoms, salės šventiniams pobūviams
 
 

 

 

 

 

 

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai
Respublikos g. 34, LT- 35173 Panevėžys
Tel. 8-45 463687
Faks. 8-45 500309